*Parti’nin Genel Başkanı, Yönetim Kurulu ve Siyasi Liderin seçimi   için hararetli bir yarışma var

*İstifadan vazgeçen Tunahan Kuzu yeniden Siyasi Lider olacak mı?

İlhan KARAÇAY yazdı:

Geçtiğimiz mart ayından bu yana kaynayan DENK Partisi, defalarca yapılan ve geçersiz sayılan Genel Kurul Toplantıları’nın telafisini, 16 Ekim’de yapılacak olan üçüncü toplantıda gerçekleştirecek.
Son olarak 26 eylül günü yapılan ve geçerli sayılmayan toplantının ardından sürpriz bir açıklama yapan, partinin milletvekili ve eski siyasi lideri olan Tunahan Kuzu, istifasını geri aldığını belirterek, milletvekilliği için yeniden aday olacağını söylemişti.

DENK Partisi’nden yapılan yeni açıklamaya göre, bugüne kadar hatalı yapılan Genel Kurul Toplantıları’nın telafisi için, yeni toplantının 16 Ekim’de yapılacak.
Korona önlemlerinin sorun yarattığı için, daha büyük bir salon kiralanacağı belirtien açıklamada, ‘Bu kez toplantıya katılmak için başvuracak olan üyelerimizin hepsini salona sığdıramazsak da, dijital olarak-* tamamına oy kullandırmayı gerçekleştireceğiz’ denildi.

C:\Users\ILHAN\Desktop\Ekim BULTENINE GIRECEKLER\Tunahan Kuzu-Farid Azarkan.jpgYenilenecek olan Genel Kurul Toplantısı’da yapılacak olan seçimlerde, Tunahan Kuzu’nun siyasi liderlik için aday olup olmayacağı, Kuzulu bir yönetimin başına Ejder Köse’nin seçilip seçilemeyeceği merak konusu.
Kuzu’nun geri dönmesi için harekete geçmiş olan akil kişiler, ‘Tunahan Kuzu siyasi lider olmazsa DENK yine başarılı olamaz’ şeklinde konuşuyorlar.

Yeri daha sonra belirtilecek olantoplantının akışı şöyle olacak:
Saat 15.00 salona giriş
Saat 15.15 – 15.25 Başlangıç ve Geçici Başkan’dan açış konuşması
Saat 15.25 – 15.40 Daha önce yapılan toplantı raporunun okunması
Saat 15.40 – 15.55 Seçimler
Saat 16.00 Kapanış.

 

Sohbeti başlat
1
Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba, yardımcı olabilir miyim?