Stichting Inter Talenten Gençlik Derneği ve Hollanda Türkiye Ticaret Odası Derneği’nin ve ortak çalışması ile başlatılacak olan kurslar Rotterdam’da gerçekleşecek.

İlhan KARAÇAY’ın haberi:

Hollanda’da bir koltuğa 3 karpuz sığdırdıktan sonra, dördüncü ve beşinci karpuzları da aynı koltuk altına sığdırmaya çalıştığını daha önce belirtmiş olduğum Ethem Emre için şu başlıkları kullanmıştım:
*Kaza kurbanlarına tazminatlarını kazandırıyor…
*Hollanda-Türk Ticaret Odası’nı başarıyla yönetiyor…
*Türk gençlerini eğitim sonrası iş hayatına hazırlıyor…
*Dördüncü karpuz yolda: Türk Ticaret Merkezi

kişi, takım, adam, dik içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturulduEthem Emre, yine kendi inisiyatifi ile kurmuş olduğu, Stichting Inter Talenten Gençlik Derneği, Hollanda Türkiye Ticaret Odası Derneği ile ortaklaşa ilginç bir kurs başlatıyor.

HBO ve Universtite eğitimine devam eden ve bitirenler için Kariyer, Dil, Kültür, Tarih ve toplumsal bilinçlenme konularıda organizeler yapmayı amaçlayan ve gençlerimizin bir araya gelerek sosyalleşmelerine ortam sağlayan bu dernek, şimdi de, Türkçeyi önemseyen ve düzgün konuşmak isteyen, HBO ve yüksel eğitimli gençlerimiz için özel bir kurs düzenledi.

Gençliğimizin dil ve edebiyat ile tarih ve kültür değerlerine sahip olmalarının, gelecek nesillere de yansıyacağını belirten Ethem Emre, ‘Aksi takdirde pek çok değerimiz kayıp olacak ve bundan sonraki nesillerimiz asimilasyon ile karşı karşıya kalacak’ diyor.

kişi, iç mekan, adam içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturulduOcak 2022’de başlaması planlanan Türk Dili ve Edebiyatı derslerini, ünlü eğitimcilerimizden İsmail Coşkun verecek.

Goudse Rijweg 382 Rotterdam adresinde gerçekleşecek olan bu kurslara katılmak isteyenler info@stichtingintertalenten.nl email adresine başvurabilirler ve www.stichtingintertalenten.nl web sayfasından bilgi alabilirler.

 

Sohbeti başlat
1
Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba, yardımcı olabilir miyim?