*2 ve 3 Haziran’da 60 hastanenin katılacağı fuarda, Türk sağlık sektörünün kalitesi sergilenecek.

*Katılımı ücretsiz olan fuarda, ikili görüşmelerin yanında, konferanslar ile bilgi akışı sürecek.

*Estetik, saç, diş ve obezite branşlarında bilgi verecek uzmanlar ile görüşülebilecek.

Afbeelding met tekst, Menselijk gezicht, person, kleding Automatisch gegenereerde beschrijving

Türkiye Odalar Birliği Borsası (TOBB) Genel İdare Kurulu Üyesi, TOBB Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi Başkanı, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı, Global Entrepreneurship Network (GEN) Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve ALZ Grup Yönetim Kurulu Başkanı olan Cihat Alagöz’ün organizasyonu ile, Amsterdam’da bulunan “Postillion Hotel Kongre Merkezi”nde, “Amsterdam Sağlık Turizmi Fuarı” gerçekleşecek.

Afbeelding met tekst Automatisch gegenereerde beschrijving

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan fuar, 2 ve 3 Haziran 2023 Cuma ve Cumartesi günleri, ‘Uluslararası Sağlık Turizmi Sektör Meclisi TOBB’ ve ‘Sağlık İş Konseyi ve Hizmet İhracatçıları Birliği DEİK’in destekleriyle, ‘ALZ Fuar’ ve ‘GO Fair’ işbirliği ile açılacak.

2 Haziran 2023 Cuma günü, Lahey Büyükelçimiz. Selçuk ÜNAL’ın teşrifleriyle açılacak olan Fuara, Türkiye’nin seçkin 60 Hastanesi ve Kliniklerinin üst düzey yöneticileri ve uzman doktorlarının stantlarıyla katılım sağlanacak.

Bu yılki fuarın temel amacı, Türkiye’nin önde gelen Hastane ve Kliniklerini Hollanda kamuoyuna tanıtmak ve Hollanda ile Türkiye arasında sağlık konusunda yeni bağlantılar kurulmasına vesile olarak, karşılıklı işbirliğinin geliştirilmesi olacak.

Ziyaretçi olarak girişinin ücretsiz olduğu Fuar’da, Türkiye’nin güvenilir ve önde gelen 60 Hastanesi, Klinikleri (Estetik, Obezite, Diş, Saç Ekimi, Göz, Tüp Bebek vb) ve Sağlık Turizmi Acenteleriyle kendi standlarında tanışma ve görüşme fırsatı sunulacak.

Afbeelding met tekst Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met kleding, persoon, person, overdekt Automatisch gegenereerde beschrijving

Organizatör Cihat Alagöz’e göre, fuara bu yılki katılım sayısı geçen yıldan daha fazla olacak. Gerek Türk ve gerekse Hollanda medyası ile daha sıkı bir işbirliği gerçekleştirdiklerini belirten Alagöz’e göre, bu yılki fuarın, geçen yılki fuardan bir farkı da olacak. Bu yılki fuarda, geçen yıldan farklı olarak, fuar ile eş zamanlı olarak “B2B İkili İş Görüşmeleri Etkinliği” düzenlenecek.

Fuarın ikinci günü düzenlenecek olan B2B İkili İş Görüşmeleri Etkinliği’nde, özel davetli Hollanda Sağlık Turizmi Acenteleri, Sağlık Turizmi aracılığı konusunda uzmanlaşmış seyahat acenteleri ve Online Sağlık aracı Hizmeti sağlayıcısı ve Hollanda’da faaliyet gösteren İş Dünyası STK’larına birer görüşme masası tahsis edilecek. Hollandalı kuruluşların temsilcileri kendi masalarında sabit kalırken, kendileriyle önceden randevuları organize edilmiş Türkiye heyeti (70 Hastane, Klinik, Sağlık Turizmi Acentesi) randevu saatinde ilgili masaya gelerek işbirliği görüşmeleri gerçekleştirecekler.

Fuara iki ayrı kategoride ziyaretçi bekleniyor:

Genel Ziyaretçi

Fuarı ücretsiz olarak ziyaret etmek isteyen herkese, Türkiye’nin 60 hastanesi, klinikleri ve sağlık turizmi acenteleriyle tanışma ve Türkiye’de tedavi imkânları konusunda standı bulunan hastane ve kliniklerin yöneticileri ve uzman doktorlarıyla tanışma ve görüşme fırsatı sunulacak.

Profesyonel Ziyaretçi

Türkiye ve Hollanda arasında, sağlık turizmi alanında işbirliği imkânlarının görüşülebilmesi için, doktorlar, sağlık turizmi acenteleri, seyahat acenteleri, sigorta şirketleri, tur operatörleri, sağlık çalışanları, eczacılar, akademisyenler, yatırımcılar, dernek ve vakıflar, güzellik merkezleri, danışmanlık ve asistans şirketleri gibi profesyoneller, ücretsiz olarak Fuarı ziyaret ederek, Türkiye’nin güvenilir ve önde gelen 60 hastanesi, klinikleri, termal tesisleri ve sağlık turizmi acenteleriyle network ağlarını genişletip, yeni bağlantılar kurabilecek.

Amsterdam Sağlık Turizmi Fuarı’nda Sizleri Neler Bekliyor?

 • 60 farklı hastane ve klinikle tek çatı altında buluşabilirsiniz

 • Farklı branşlardan uzman doktorlarla tanışabilirsiniz

 • Tedavi ihtiyaçlarınıza dair fikir alabilirsiniz

 • Estetik operasyonlara yönelik öneriler alabilirsiniz

 • Saç ekiminde en iyi uzmanlarla bir araya gelebilirsiniz

 • Diş̧ tedavisi ve gülüş̧ estetiğinde son trendleri keşfedebilirsiniz

 • Obezite tedavisinde uzman kliniklerle görüşme yapabilirsiniz

 • Sağlık turizminde aracılık ve iş birliği bağlantısı kurabilirsiniz

Sağlıkta Neden Türkiye’yi Tercih Etmelisiniz?

 • Beklemeden Tedavi

 • Kolay Ulaşım İmkanı

 • Yüksek Sağlık Teknolojisi

 • Alanında Uzman Doktorlar

 • Makul Fiyatlar

 • Uluslararası Standartlar

 • Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Fuar Ziyaret Saatleri:

Fuar, 2 Haziran 2023 Cuma ve 3 Haziran 2023 Cumartesi günleri 11:00 – 18:00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır.

Fuarın Adresi:

Postillion Hotel & Convention Center, Paul van Vlissingenstraat 9-11, 1096 BK Amsterdam

Sohbeti başlat
1
Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba, yardımcı olabilir miyim?