C:\Users\ILHAN\Desktop\Haziran bultenine girecekler\Atilay WNL'de.JPG C:\Users\ILHAN\Desktop\Haziran bultenine girecekler\Atilay-WNL'de 31 mei 2020.JPG

Hollandalılar’ın ‘Tatil Meleği’ konumunda olan, Corendon’un kurucu ortağı Atilay Uslu, bu sabah yayınlanan haftanın en çok izlenen tartışma programında, tatilcilere müjdeli haberler verdi.

Bir Devlet Bakanı, Bir Belediye Başkanı, Bir siyasi lider ve bir de gazetecinin konuk olduğu ‘WNL Pazar’ programına konuk olan Atilay Uslu, ‘Tatilinizi Hollanda’da geçirin’ tavsiyesinde bulunan devlet büyüklerine nazire yaparcasına, ‘Hollanda’daki 680 odalı otelimizdei her şey dahil sistemini uygulamaya başladık. Müşterilerimiz özel araçlarla Avrupa’nın en güzel sahili Zandvoort’a götürülecekler’ dedi.

Hollanda dışındaki tatiller için de çok umutlu olduğunu belirten Uslu, bazı havayolları ve ülkelerin, yasakları delerek şaibeli işlemler yaptıkları şeklindeki bir iddia üzerine, ‘Maalesef, Yunanistan ve Transavia’nın bazı uygulamaları çok çelişkili ve şaşırtıcı’ yanıtını verdi.
Türkiye seyahatlarının temmuz ayında başlayacağı müjdesini de veren Uslu, kendi işlettikleri otellerde hijyenik önlemlere dikkat çekerek, ‘Corona belası bir gün geçecektir’ dedi.

 

Sohbeti başlat
1
Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba, yardımcı olabilir miyim?